O firmie


Szanowni Państwo,


Nasza firma istnieje na rynku od roku 1983 i swoimi korzeniami czerpie z tradycji rzemieślniczych. Lody ROdziny KAczmarków to firma rodzinna stworzona i rozwijana przy udziale własnego kapitału. Przez lata udało się nam wypracować szeroki asortyment w grupie lodów impulsowych i familijnych. Rozwój firmy umożliwił nam uruchomienie w 2007 roku produkcji pierogów mrożonych które szybko znalazły uznanie wśród naszych Klientów.

Podczas produkcji łączymy rzemieślnicze metody wytwarzania z przemysłową technologią. Wszystkie Lody Roka to połączenie naturalnych surowców z tradycyjnym smakiem. W naszej organizacji produkcji nie stosujemy metody "produkcji na magazyn". Dzięki ustabilizowanemu poziomowi sprzedaży oraz możliwościom produkcyjnym, gwarantujemy że nasze wyroby są zawsze świeże.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w prowadzeniu lodziarni firmowej oferujemy także szeroki asortyment lodów w kuwetach dla gastronomii i cukierni.

 Realizujemy również zamówienie indywidualne na szczególne uroczystości np. torty lodowe wykonane w całości (smaki, dekoracje) wg życzenia klientów.

 

 

 

 

 

Naszym klientom zapewniamy sprzęt chłodniczy, pomoc w organizacji sprzedaży oraz dogodne warunki współpracy.