Aktualności

Puchar Prezesa pojechał do Rogoźna

W niedziele został rozegrany I turniej brydża sportowego o Puchar Prezesa Firmy Roka. Mimo mglistej pogody frekwencja dopisała i swoją gotowość do gry zgłosiło 18 par z regionu. Gościliśmy kolegów z Nakła, Mroczy, Więcborka,Szubina, Rogoźna i Wągrowca. Nie zabrakło też brydżystów z Kcyni.

Najlepsza okazała się para z Rogoźna: Józef Grewling, Marek Bukowski.

Zwycięska para odbiera Puchary

II miejsce zajęła para z Nakła: Piotr Wołowski, Alfred Nowak. A podium dopełniła para z Wągrowca w składzie: Tadeusz Grewling i Zbigniew Cholewiński.

Dodajmy, że najlepszą parą z Kcyni okazała się para: Marek Grewling, Tadeusz Szymański.

Organizatorzy Michał i Zbigniew Kaczmarek okazali się bardzo gościnni i jak przystało zajęli ostatnie 18 miejsce.

Pełną klasyfikacje można zobaczyć na www.kalis.com.pl w zakładce turniej 2012- Kcynia Święto Pierogów.

W przerwie odbył się poczęstunek pierogów z serem naszej produkcji tak aby dodać zawodnikom sił do walki. Ustawiła się taka kolejka, że Panie nie mogły zdążyć z gotowaniem...,ale Panowie brydżyści z cierpliwością i wyrozumiałością podeszli do sprawy a w nagrodę dostali dokładki  naszych wyśmienitych pierogów mniam....Każdy uczestnik otrzymał w prezencie gadżety firmowe.

Wszystkim przybyłym dziekujemy i mamy nadzieję, że turniej zagości na stałe w kalendarzu naszych jesiennych spotkań. Ze swojej strony zgłaszamy chęć organizacji więc do zobaczenia do rok.